Yaşar Kurt – Samistal Yaylası Sevdaluk Şarkısı

yasarkurtShow TV ekranlarında oldukça hatrı sayılır bir kadro ile yayınlanan Sevdaluk dizisi izleyicileri tarafından her hafta büyük beğeniler alıyor. Dizide genel olarak karadeniz havası geçiyor. Demet Akbağ ve Erdal Özyağcılar gibi güçlü bir kadro ile her hafta Sevdaluk dizi izleyicileri ile buluşuyor.

Ayrıca dizide çalınan müziklerinde izleyicide çok büyük bir etki yarattığı kesindir. Yaşar Kurt‘un seslendirdiği Samistal Yaylası da muhtemelen en sevilen parçalardan birtanesidir.

Yaşar Kurt – Samistal Yaylası Sevdaluk Şarkısı Sözleri

Samistal yaylasinun
Neden erimez kari,
Sevdumda alamadum,
Böyle durdun ya hani,

Yüksek dağlarun kari,
Erimeden akarmi,
Ben yürekten yanmişum,
Ateş beni yakarmi,

Çamlı hemşin deresi,
Pazar hemşin deresi,
Gene öyle akarmi,
Akşamdan doğan aya,
Nazli yarim bakarmi,

Etiketler: , , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.