Vodafone Facebook, Twitter Paketi Nasıl Yapılır?

vodafoneVodafone’dan Facebook ve Twitter’a özel olarak paket aşımsız sosyal medya paketi, Vodafone ile ayda 5 TL vererek hem facebook hemde twitter paketini alarak dilediğiniz gibi arkadaşlarla konuşup mesajlaşabilirsiniz.

Vodafone internet paketleri ile sosyal medyadan kopmamak facebook ve twitter dan uzak kalmamak için;

Vodafone Facebook ve Twitter paketi nasıl yapılır?

İlk Ay Ücretsiz Yeni Facebook&Twitter Paketi için ABONE YENIFT yazıp 3636‘ya ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.

Ayrıca bu paketi aldığınızda aylık 20 MB da diğer internet sitelerini dolaşmanız için paketle birlikte gelecek, yani diyelim paketi aldınız Facebook ve Twitter kullanırken aklınıza gelenleri rahatlıkla Google’a girip aratabilirsiniz, ancak 20 mb gibi bir hak tanınmış 20 mb üstü kullanımlarınız ücretlendirilir

 

Gelen aramalar:

vodafone face paketi nasil yapilir

Etiketler: , , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.