Vahe ile Dekodizayn Başvuru Formu

vahe-ile-dekodizaynSenelerin efsanevi programı artık Kanaltürk ekranlarında artık sizlerle beraber. Vahe Kılıçarslan’ın sunumu ile “Vahe ile Dekodizayn” Kanaltürk ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Her gün Türkiyenin değişik yerlerinde yeni tasarımlar yeni dekorasyonlarla dikkat çeken program konusunda en merak edilenlerden birisi de “Vahe ile Dekodizayn başvuru formu“.

13 senede 81 ilde 750 dar gelirli ailenin evini fiyatsız yenileyen “Vahe İle Dekodizayn” hizmetlerine devam ediyor. Müracaat formunu doldurduktan sonra yetkililer sizinle iletişime geçecek. Ülke genelinde halkımızın müracaatlarını değerlendirerek haneleri fiyatsız yenilemeye devam eden “Vahe ile Dekodizayn” programına katılmak için neyi bekliyorsunuz.

Dekorasyonda son trend yeniliklerin bulunduğu, hanenizi örnek bir model haline getiren ve en güzeli Vahe ile tanışma fırsatı veren bu programa katılmak için aşağıdaki siteyi ziyaret edin. Ve Müracaat Formunu doldurun.

Vahe ile Dekodizayn Başvuru Formu için tıklayın.

Gelen aramalar:

dekodizayn vahe, vahe ile dekodizayn

Etiketler: , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.