Skype’ta maillerimi nasıl görebilirim?

skypeMerhaba değerli okurlarımız… Bildiğiniz üzere Microsoft, Skpye‘ı satın aldıktan sonra; yılların emektarı Windows Live Messenger’ın görevine son verdi. Bu kararın ardından piyasaya Skype’ın yeni versiyonu sürüldü ve şuan aktif olarak kullanıma hazır durmaktadır. MicrosoftMSN‘den artık eskisi kadar reklam geliri getiremediği için emekli ettiğini düşünüyoruz.

MSN’in tamamen yayın hayatına son verdiği zamanlarda, mecburen kullanıcılar Skype’a geçiş yapmak zorunda kaldırlar. Şimdi ise MSN yerine imdadımıza Skype yetişiyor.

Aslında ben pek alışamasamda mecburen Skype‘a geçmek mecburiyetindeyiz. Konumuza gelecek olursak; Skype‘ta MSN gibi mail kontrol sistemi bulunmuyor. Yani köşeden mail kutusuna tıklayıp e-posta sayfamızın gelme durumu yoktur. Bunun yerine sizin direk mail adresinize girmeniz gerekiyor. Belki adresi bilmeyenler olabilir, onun içinde mail adresimizin linki outlook.com‘dur.

Aklınıza takılan sorularınızı, sayfamızın altında bulunan yorum kısmından bizlere ve diğer okurlarımıza sorabilirsiniz.

Etiketler: , , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.