Serenay Sarıkaya “Eller Günahkar” (Masum Değiliz)

serenay-sarikayaStar TV ekranlarında yayınlanan Medcezir‘de Mira karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya, 28 Mart 2014 dizi bölümünde seyircilerini ekranlara bağladı diyebiliriz. Oyunculuğu kadar sesininde bu kadar güzel olduğunu pek çoğunuz muhtemelen bilmiyordu.

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Mira karakteri, 28. Bölümde ”Eller Günahkar” (Masum Değiliz) parçasını oldukça güzel bir şekilde seslendirdi. Serenay Sarıkaya “Eller Günahkar” (Masum Değiliz) parçasını içeriğin devamında bulabilirsiniz.

“Eller Günahkar” (Masum Değiliz) Şarkı Sözleri

Kalbini Bir Mektup Gibi Buruşturulup Fırlatılmış,
Kendini Kimsesiz ve Erken Unutulmuş Hissediyorsan,
İçindeki Çocuğa Sarıl Sana İnsanı Anlatır…..

Eller Günahkar!
Diller Günahkar! 
Bir Çağ Yangını Bu Bütün, 
Dünya Günahkar! 

Masum Değiliz HİÇBİRİMİZ!..

Gelen aramalar:

serenay sarıkaya eller günahkar, eller günahkar serenay sarıkaya, eller gunahkar

Etiketler: , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.