Pes 2013 Tuş Ayarları Nasıl Yapılır?

pes-2013Pes 2013 demosunu tanıttıktan sonra bu senede her sene olduğu gibi baya oynancağa benziyor, Playstation kafelerin değişilmez oyunu olan PES 2013‘ün bilgisayar tarafından oynayan kullanıcılar için sıkıntıları elbette oluyor, bunların başlısı ps ‘deki gibi tuş kombinasyonu, pes 2013 tuş ayarlarınasıl yapılır adlı makalemizdede zaten pes 2013 tuş ayarlarına değineceğiz.

Pes 2013 tuş ayarları özellikle oyunu klavyeden oynamak isteyen arkadaşlar için sorun olmuş durumda aşağıdan gösterebileceğimiz şekilde tuş ayarlarınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Pes 2013 tuş kombinasyonunu düzenleyebilmek için aşağıda ki işlemleri yapınız.

Pes 2013 Tuş Ayarları

Oyunun kurulu olduğu dizini bulup SETTİNG.EXE yi çalıştırıyoruz bu kısımda pes 2013 tuş ayarları için gerekli yerler mevcut buradan önce özeliği (misal : şut çekme) üzerine gelip hangi tuşa aktarmak istiyorsan sonra o tuşa basarak, aktaraım işlemlerini yapıp kaydediyoruz.işlem tamam.

W => Ara pas
D => Top kapma , şut çekme
S => Pas
A => Orta açma , ayağa kayma
E => Koşma
C => Hareket çekme tuşu

Etiketler: ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.