Nazan Öncel – Tarkan “Hadi O Zaman” Şarkısı ve Sözleri

tarkan-ve-nazal-oncelHadi O Zaman“ parçasının söz yazarlığını ve yorumculuğunu üstlenen Nazan Öncel 2014 sezonu için oldukça iddalı bir parça ile medyaya damgasını vuruyor. Nazan Öncel‘in bütün harika parçalarını hatrı sayılır bir kitle devamlı olarak takip ediyor. Nazan Öncel bu yeni parçasını (“Hadi O Zaman“) Türkiye’nin Mega Star’ı Tarkan Tevetoğlu ile seslendiriyor.

Tarkan ve Nazan Öncel‘in bu düeti ile “Hadi O Zaman” parçası muhtemelen en kısa sürede medyada zirveye doğru adım adım ilerleyecektir. Nazan Öncel – Tarkan “Hadi O Zaman” düetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Nazan Öncel – Tarkan “Hadi O Zaman”  Sözleri

İçimde bir sıkıntı var
Yerli yersiz bir korku var
Bilsem benimle olacaksın
Dağılacak o bulutlar
Bir sürü güzel anımız var
Bizim onları da alıp gidelim mi?
Ama bunun yanması sönmesi
ölmesi bitmesi var
Sonra birde dağılması toplanması var
Hadi o Zaman ne duruyoruz
Yürü o Zaman ne bekliyoruz
Ne yaparsan yap beni al o zaman

Benden günah gitti
Yan o zaman
Hadi o Zaman ne duruyoruz
Yürü o Zaman ne bekliyoruz
İnsan yanlışlarıyla doğru
Biz de hata yapmadık mı?
Bilsem benimle geleceksin
Ne yanlış kalır
Ne de doğru
Bir sürü güzel anımız var
Bizim onları da alıp gidelim mi?
Sarıl bana sıkı tutun öyle gidelim
Deli deli sevişelim ölüp bitelim

Etiketler: , , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.