Lif Modelleri 2014

lif-modelleri (6)Bayanların hobi olarak örgü ördüğünü genel olarak biliyoruz. Bayanlar özellikle lif modellerini ciddi anlamda seviyorlar. Eğer sizler de yazımızın devamında vereceğimiz lif modellerine bakarak, kendinize özgü model çıkarmak istiyorsanız mutlaka denemeler yapmalısınız.

Ayrıca yaptığınız lif modellerini de satarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Şayet merak ettiğiniz sorular olusa çekinmeden bizlere yorum gönderebilirsiniz.

Lif Modelleri 2014

Etiketler: ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.