İrem Derici – İlk Kalbimin Tek Sahibine Şarkısı ve Sözleri

irem-dericiGeçtiğimiz günlerde Beyaz Show‘a konuk olarak katılan İrem Derici, hayranları için yaptığı güzel sürpriz ile adeta hayranlarını büyüledi diyebiliriz. İrem Derici, O Ses Türkiye‘den sonra inanılmaz bir atak yaparak müzik piyasasında kendisine yer edinmeyi başardı. Bu durumun en büyük etkilerinden bir tanesi de İrem Derici‘nin babasının reklam piyasasında hatrı sayılır bir ismi olduğudur. 

Ancak yine de İrem Derici harika ses tonu ve güzelliği ile müzik piyasasında olmayı hak ediyor olmalı. İrem Derici – İlk Kalbimin Tek Sahibine Şarkısı ve Sözlerini içeriğin devamında bulabilirsiniz.

İrem Derici – İlk Kalbimin Tek Sahibine Sözleri

Dualar eder insan mutlu bir ömür için,
Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim
Çok şükür, bin şükür seni bana verene,
Yazmasın tek günümü sensiz kadere
Ellerimiz bir günlerimiz bir
Vedalar denizler engeldir sevene

Bu şarkı kalbimin tek sahibine
Ömürlük yarime, gönül eşime
Bahar sensin bana, gülüşün cennet
Melekler nur saçmış aşkım yüzüne

Bu şarkı kalbimin tek sahibine
Ömürlük yarime, gönül eşime
Bahar sensin bana, gülüşün cennet
Melekler nur saçmış aşkım yüzüne

Söz-Müzik: Hüseyin Boncuk
Aranje: Mustafa Ceceli

Gelen aramalar:

melekler nur saçmış aşkım yüzüne, irem derici kalbimin tek sahibine, melekler nur saçmış aşkım yüzüne dinle, irem derici melekler nur saçmış, melekler nur saçmış aşkın yüzüne, melekler nur sacmis, irem derici kalbimin tek sahibine sozleri

Etiketler: , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.