Çağrı Merkezi Çalışanları Maaşları ve İş İlanları 2014

Çağrı-MerkeziEski zamanlardan bu yana günümüzde belki de en fazla personel alımı yapan sektörlerden biriside çağrı merkezleridir. Bunu en önemli sebeplerinden birisi de, yeni kurulan bir şirketin veya firmanın mutlaka sürekli müşterilerine destek veren ve elinden geldiğince yardımcı olan birisinin olması gerekiyor. Birkaç örnekleme yapacak olursak; bankalar, gsm şirketleri, otobüs firmaları ve daha birçok sektörde bu durum geçerlidir.

Çağrı merkezlerinde çalışmanın avantajları oldukça fazla olduğu gibi dezavantajları da mevcuttur. Bunların başında çağrı merkezinde akşama kadar binbir çeşit insanla karşılaşmak mümkün, sinir olanı, bağıranı zaman zaman küfür edeni bile oluyor. Bu okuduğunuz yazı kirlikasa.com adresinden alınmıştır, Bunlar dezavantajları tabiî ki, avantajları da çok fazla okurlar avantajları arasında da ilk akla gelen işin bir zorluğu bulunmuyor yani sürekli masa başındasınız o yönde bir avantajı mevcut, sesinize güveniyorsanız ve konuşmayı seviyor aynı zamanda sabırlı biriyseniz çağrı merkezi personeli olabilirsiniz.

Çağrı merkezleri ülkemizde kendine güvenen, sesine güvenen, diksiyonuna güvenen kişilerin başvurabilecekleri güzel çalışma ortamlarından birisidir.

Çalışma ortamı nasıldır, haftada kaç gün çalışılır?
Çalışma sistemi olarak shift sistemi mevcuttur yani şu gün tatildiyemeyiz, firmanın uygun gördüğü günlerde tatil yapabilirsiniz onun dışında gerek görüldüğünde işe gidersiniz.

Çağrı merkezi çalışanları maaşları ne kadar?
Çağrı merkezi çalışanları ilk işe girdiklerinde asgari ücret olarak başlarlar, bu durum kendi performans yada yıllar geçince iş yerindeki pozisyonlarına göre maaş artar, ancak ilk işe girdiğinde normal bir çağrı merkezi personelinin ücreti asgari ücrettir.

Sormak istediklerinizi buraya tıklayarak sorabilirsiniz.

Gelen aramalar:

çağrı merkezi maaşları, çağrı merkezlerinde çalışmak, Cağri merkezliği maaşlaRİ, call center çalışan ücretleri, call center maaş, xerox çağrı merkezi maaşları

Etiketler: , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu!