Athena – Gökhan Özoğuz İkiz Kardeşi Kim?

athena-gokhan-hakanYetenek Sizsiniz programında jüri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuz, geçen program yayınında ikizinden bahsetti. Muhtemelen birçoğumuzun bu durumdan haberi yoktu ancak elbette bilen insanlarda vardı. Gökhan Özoğuz‘un ikiz kardeşinin kim olduğunu merak edenler için ufak bir araştırma yaptık ve konu altında paylaşmaya karar verdik. Gökhan Özoğuz’un ikiz kardeşi kim?

Gökhan Özoğuz, 1976 seneninde İstanbul’da dünyaya geldi. Hakan Özoğuz’un kardeşidir. 2004 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi For Real isimli şarkıyla temsil etti ve 4. oldu. Özoğuz, şarkıcılığın yanı sıra dizi ve sinema oyunculuğu da yapmaktadır. Rol aldığı kimi dizi ve filmler; Tatlı Kaçıklar, Tramvay, O Şimdi Mahkum, O Şimdi Asker

Etiketler: , , ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.