Astronotlar Uzayda Hangi Duyu Organını Kullanamaz

ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster bu akşam MFÖ Grubundan Özkan Uğur‘un sunumu ile ekrana geldi. 60 bin liralık soru bir hayli ilginçti. Soru; “Astronotlar Uzayda Hangi Duyu Organını Kullanamaz” şeklindeydi. 6 duyu organından hangisini Astronotlar Uzayda Kullanamaz sorusu ve cevabı yazımızda…

Astronotlar-Uzayda-Hangi-Duydu-Organını-Kullanamaz

 

 

Astronotlar Uzayda Hangi Duyu Organını Kullanamaz ?

DOĞRU Cevap. B) KOKU

Etiketler: ,
socialShareT.gif (206×37) socialShareT.gif (206×37)

Bir Cevap Yazın

 © 2013 KirliKasa, Medya Blogu! Sinema, haber, teknoloji ve birçok alanda gelişmeleri takip eden güncel medya blogu olan "Kirlikasa.com" gündem, kadın, sinema, haberler, magazin, siyaset, şehir rehberi, televizyon, eğlence gibi konularda makaleler sunmaktadır.

Kirlikasa.com üzerinde bulunan içerikler alıntı-özgün olmak üzere karma bir nitelik taşımaktadır. Alıntı içerikler yayımlanmaya izin verilen sitelerden alıntı yapılmaktadır ve telif hakları içerik üreticisine aittir. Kirlikasa.com yazarlarınca hazırlanan içeriklerin sorumluluğu Kirlikasa.com'a ait olup kaynak gösterilmeksizin/izin alınmaksızın farklı platformlar üzerinde yayımlanması suçtur ve hukukçularımız tarafından gereken işlemler başlatılacaktır.